Zaproszenie na Dni Pszczyny

Drodzy Państwo,
tegoroczne Dni Pszczyny odbędą się w dniach 21-23 sierpnia. Ułożyliśmy program tak, aby podczas święta naszej gminy integrować całe rodziny, sąsiadów oraz przyjaciół. Cieszę się, że z naszej oferty korzystają zarówno mieszkańcy, jak i turyści, a wszyscy wspólnie możemy uczestniczyć w wydarzeniach kulturalnych i sportowych. Rokrocznie tworzymy niezapomnianą atmosferę, której mogą nam pozazdrościć inne miasta.
W tym roku podczas sobotniego występu zaprezentuje się m.in. grupa Strachy Na Lachy. W niedzielę na pszczyńskiej scenie wystąpi gwiazda wieczoru - zespół Perfect. Na zakończenie Dni Pszczyny proponujemy niezwykłe widowisko multimedialne - Mapping 3D na budynku Muzeum Zamkowego.
W niedzielę odbędzie się również tradycyjny Festiwal Pszczyńskich Maszketów „Chochla”, w tym roku w nowej formule.
Tradycyjnie Dniom Pszczyny towarzyszy mnóstwo imprez inicjowanych przez organizacje pozarządowe działające na terenie naszej gminy. Gorąco zachęcam do udziału.
Obchody święta naszego miasta zainauguruje konferencja popularnonaukowa poświęcona przesłaniu ks. Piotr Skargi dla współczesności.
Szczegóły znajdą Państwo na stronie www.dnipszczyny.pl.

Burmistrz Pszczyny
Dariusz Skrobol
powrót

Więcej znajdziesz w Głosie Pszczyńskim

Aktualny numer

Numer 4 (24 kwietnia 2024r.)

Archiwum numerów

  • Numer 3, 27 marca 2024r.
  • Numer 2, 21 lutego 2024r.
  • Numer 1, 24 stycznia 2024r.
  • Numer 12, 13 grudnia 2023r.
  • Numer 11, 22 listopada 2023r.
  • Numer 10, 25 października 2023r.
więcej