Dzięki takim przedsiębiorcom ziemia pszczyńska stabilnie się rozwija

Za nami jubileuszowa, dziesiąta edycja Złotych Laurów Przewodniczącej Rady Powiatu i Starosty Pszczyńskiego. Piątkowy wieczór był wyjątkowy - najlepsi przedsiębiorcy otrzymali nagrody w kategorii produkcja, handel, usługi oraz rolnictwo. Wręczono także specjalne wyróżnienia dla mikroprzedsiębiorców. Na finał zagrał zespół Raz, Dwa, Trzy.

W piątek, 21 września na galę rozdania Złotych Laurów, która odbyła się w sali lustrzanej pszczyńskiego zamku, przybyły prawdziwe tłumy. Zebrali się nie tylko nominowani i ich rodziny, ale także m.in. laureaci poprzednich edycji, społecznicy oraz samorządowcy. 
Celem konkursu jest promocja przedsiębiorczości oraz popularyzacja gospodarczych osiągnięć najlepszych przedsiębiorców posiadających siedzibę w powiecie pszczyńskim. Nagrodzeni otrzymują statuetkę „Laur Przedsiębiorczości”, której autorem jest goczałkowicki plastyk, Stanisław Hochuł.
Nagrodę w kategorii produkcja otrzymała firma Patentus Spółka Akcyjna z Pszczyny. Statuetkę z rąk starosty i przewodniczącej rady odebrał prezes zarządu, Józef Duda. Z kolei nagrodę w kategorii handel otrzymała Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna „Tad” Pisarek Tadeusz z Pawłowic. Złoty Laur w kategorii usługi powędrował do Agencji Rozwoju i Promocji Ziemi Pszczyńskiej. Laur specjalny w kategorii rolnictwo otrzymało Gospodarstwo Rolne Iwona i Jerzy Hławiczka z Jarząbkowic.
powrót

Więcej znajdziesz w Głosie Pszczyńskim

Aktualny numer

Numer 6 (22 czerwca 2022r.)

Archiwum numerów

  • Numer 5, 12 maja 2022r.
  • Numer 4, 14 kwietnia 2022r.
  • Numer 3, 17 marca 2022r.
  • Numer 2, 17 lutego 2022r.
  • Numer 1, 20 stycznia 2022r.
  • Numer 12, 16 grudnia 2021r.
więcej