Pora na play off

Siatkarki UKS Centrum przy POSiR Pszczyna w dwóch ostatnich meczach I Ligi Śląskiej Kobiet dostarczyły kibicom sporo emocji. Po porażce w Czechowicach-Dziedzicach i zwycięstwie u siebie z MKS MOS Płomień Sosnowiec są już pewne drugiego miejsca po sezonie zasadniczym.

Wyjazdowe spotkanie z czechowickim MKS-em ułożyło się po myśli podopiecznych trenera Grzegorza Krystkiewicza, które wygrały pierwszego seta, również w drugim prowadziły kilkoma punktami. Ostatecznie czechowiczanki wzięły rewanż za porażkę w pierwszym meczu w Pszczynie i dzięki wygranej zapewniły sobie mistrzostwo ligi. Przed tygodniem natomiast pszczynianki we własnej hali podejmowały MKS MOS Płomień Sosnowiec, czyli jedyną drużynę, z którą przegrały w pierwszej rundzie. Sportowych emocji, walki, zwrotów akcji w tym meczu również nie brakowało, ale tym razem UKS Centrum był górą i bez względu na wyniki ostatniej kolejki, zapewnił sobie drugie miejsce.
W sobotę nasz zespół zagra w Krzanowicach, ale myślami będzie już w pierwszej rundzie play off. Nie wiadomo jeszcze, z kim zmierzą się pszczynianki. Na pewno będzie to wygrany meczu MKS Płomień Sosnowiec - KPKS Halemba, wiadomo również, że pierwszy mecz zostanie rozegrany w sobotę 2 marca na wyjeździe. Rewanż odbędzie się w niedzielę 10 marca w hali przy ul. Zamenhofa (najprawdopodobniej o godzinie 16.00).
powrót

Więcej znajdziesz w Głosie Pszczyńskim

Aktualny numer

Numer 3 (27 marca 2024r.)

Archiwum numerów

  • Numer 2, 21 lutego 2024r.
  • Numer 1, 24 stycznia 2024r.
  • Numer 12, 13 grudnia 2023r.
  • Numer 11, 22 listopada 2023r.
  • Numer 10, 25 października 2023r.
  • Numer 9, 28 września 2023r.
więcej