Badminton. Pławecki trenerem kadry!

Bardzo dobre wieści doszły do nas jeszcze w grudniu. Otóż jednym z trenerów reprezentacyjnych badmintonistów został pszczynianin Damian Pławecki.

Zarząd Polskiego Związku Badmintona podjął uchwałę o powołaniu kilku nowych trenerów kadr narodowych. Pławecki, który jest również trenerem UKS Plesbad Pszczyna, wspólnie z Rafałem Kasparowem został trenerem Kadry Polski Młodzików (U 15). Tym samym dołączył do dwójki swoich wychowanków - Kornelii Marczak i Pawła Pietryi, którzy są reprezentantami Polski w swoich kategoriach wiekowych.
powrót

Więcej znajdziesz w Głosie Pszczyńskim

Aktualny numer

Numer 5 (20 maja 2026r.)

Archiwum numerów

  • Numer 4, 22 kwietnia 2026r.
  • Numer 3, 18 marca 2026r.
  • Numer 2, 18 lutego 2026r.
  • Numer 1, 21 stycznia 2026r.
  • Numer 12, 17 grudnia 2025r.
  • Numer 11, 19 listopada 2025r.
więcej