Piłka nożna III liga

Nie tak wyobrażali sobie inaugurację wiosennych rozgrywek kibice LKS Goczałkowice-Zdrój i Pniówka Pawłowice. Nasi reprezentanci stracili punkty z drużynami ze strefy spadkowej.

LKS po kwadransie prowadził z Foto-Higieną Gać 1-0 po golu Wojciecha Dragona, jednak 15 minut później Mariusz Magiera wpakował piłkę do własnej siatki i skończyło się remisem 1-1. Po tym meczu goczałkowiczanie stracili fotel lidera na rzecz rezerw Zagłębia Lubin, a Foto-Higiena dalej zajmuje ostatnie miejsce w tabeli.
Pniówek natomiast wygrywał w Jeleniej Górze z beniaminkiem do 77.minuty po golu najlepszego strzelca Dawida Hanzela. Ale Karkonosze zdołały wyrównać, a sekundy przed końcem Mateusz Kulchawy uderzył z 40 metrów z rzutu wolnego, a piłka wpadła „za kołnierz” bramkarza Bartosza Gocyka.