Fatalna passa Iskry

Jak po grudzie idzie piłkarzom pszczyńskiej Iskry sezon w IV lidze. Po wygranej w pierwszym meczu podopieczni Janusza Iłczyka doznali sześciu porażek i przed tygodniem spadli na ostatnie miejsce w tabeli.

Pszczynianie niestety rażą nieskutecznością, bo w żadnym z ostatnich spotkań nie byli słabsi od przeciwnika. Najbliżej punktowej zdobyczy byli w meczach z MRKS Czechowice-Dziedzice, kiedy jedynego gola stracili w trzeciej minucie doliczonego czasu gry, i przed dwoma tygodniami. Na stadionie w Bełku po kwadransie Iskra przegrywała z liderującą Unią Książenice już 0-3, ale jeszcze do przerwy dwukrotnie trafił Tomasz Zawadzki. Po zmianie stron gospodarzom w sukurs przyszedł w słupek, a później Michał Prusek minął bramkarza, lecz zmierzającą do siatki piłkę zdążył wybić obrońca.