Karta Mieszkańca „Moja Pszczyna”

Mieszkańcy gminy Pszczyna mogą już składać wnioski o Kartę Mieszkańca „Moja Pszczyna”. Karta jest imienna dla każdego mieszkańca i daje dostęp do rabatów, ulg oraz specjalnych ofert itp. Ich listę zamieszczono na stronie www.karta.pszczyna.pl.

- Nasza gmina, jej sołectwa i osiedla pięknieją i rozwijają się z roku na rok, m.in. dzięki podatkom mieszkańców - mówi burmistrz Dariusz Skrobol. - Dlatego uważam, że każda osoba, która płaci podatki w naszym mieście, powinna mieć z tego tytułu jak najwięcej korzyści. Stąd pomysł na Kartę Mieszkańca „Moja Pszczyna”, która da mieszkańcom dostęp do gminnych obiektów i atrakcji za symboliczne opłaty, zdecydowanie niższe od standardowych cenników dla turystów spoza gminy.
W pierwszej kolejności mieszkańcy mogą w zdecydowanie atrakcyjniejszych cenach odwiedzać m.in. Ośrodek Sportów Wodnych w Łące, Pokazową Zagrodę Żubrów, Zagrodę Wsi Pszczyńskiej i Muzeum Prasy Śląskiej im. Wojciecha Korfantego. Specjalną cenę na własne imprezy kulturalne proponuje także Pszczyńskie Centrum Kultury, a zimą do listy zniżek dołączy lodowisko na rynku.
Wszystkie szczegóły dotyczące zniżek oraz programu znajdują się na stronie www.karta.pszczyna.pl.
powrót

Więcej znajdziesz w Głosie Pszczyńskim

Aktualny numer

Numer 9 (16 września 2021r.)

Archiwum numerów

  • Numer 8, 18 sierpnia 2021r.
  • Numer 7, 15 lipca 2021r.
  • Numer 6, 17 czerwca 2021r.
  • Numer 5, 20 maja 2021r.
  • Numer 4, 22 kwietnia 2021r.
  • Numer 3, 18 marca 2021r.
więcej