Pszczyńska Noc Zakupów

W najbliższy piątek w wybranych sklepach zrobimy zakupy do godz. 23.00. Placówki uczestniczące w nocy zakupów przygotowały na ten wieczór specjalne promocje, rabaty, kupony zniżkowe na kolejne zakupy. O godz. 19.30 na rynku rozpocznie się plenerowy seans filmu „Podróż na sto stóp” w reżyserii Lasse Hallström.

- Pszczyna to nie tylko miejsce, gdzie warto wybrać się na wspaniały, romantyczny spacer, ale także miejsce, gdzie można zrobić udane zakupy. W naszym mieście jest wiele małych punktów handlowych oraz drobnych działalności usługowych, które nie należą do żadnej dużej sieci, a które oferują produkty i usługi bardzo wysokiej jakości - mówi burmistrz Dariusz Skrobol.
Każda osoba, która zdecyduje się zrobić zakupy w punktach zgłoszonych do Pszczyńskiej Nocy Zakupów, będzie mogła na podstawie paragonu odebrać upominek oraz wziąć udział w dodatkowym konkursie na hasło promocyjne lub wierszyk na temat zakupów w Pszczynie. Upominki dla każdego klienta do odbioru będą w wieczór zakupowy w namiocie na rynku i w biurze Referatu Promocji ul. Piastowska 24/1. Konkurs na hasło zachęcające do zakupów w Pszczynie rozstrzygnięty zostanie w środę, 16 września. Nagrodami w konkursie będą trzy vouchery na kwotę 200 zł każdy, na zakupy w punktach handlowych, które brały udział w Pszczyńskiej Nocy Zakupów.
Informacje o Pszczyńskiej Nocy Zakupów dostępne są na stronie internetowej www.noczakupow.pszczyna.pl.
powrót

Więcej znajdziesz w Głosie Pszczyńskim

Aktualny numer

Numer 10 (16 października 2020r.)

Archiwum numerów

  • Numer 9, 18 września 2020r.
  • Numer 8, 21 sierpnia 2020r.
  • Numer 7, 24 lipca 2020r.
  • Numer 6, 19 czerwca 2020r.
  • Numer 5, 13 maja 2020r.
  • Numer 4, 8 kwietnia 2020r.
więcej