Odbierz Kartę Seniora - korzystaj ze zniżek!

Podczas Dni Pszczyny burmistrz Dariusz Skrobol odebrał certyfikat „Gminy Przyjaznej Seniorom”. Program jest przeznaczony dla osób powyżej 60 roku życia, które dzięki Karcie Seniora mogą korzystać ze zniżek i rabatów w wielu punktach w całej Polsce.

Certyfikat „Gminy Przyjaznej Seniorom” z rąk prezesa Stowarzyszenia Manko Łukasza Salwarowskiego odebrał burmistrz Dariusz Skrobol. Z kolei certyfikaty dla lokalnych przedsiębiorców honorujących Kartę Seniora odebrali Marzanna Helbik, dyrektor Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu i Michał Czernek, dyrektor Pszczyńskiego Centrum Kultury.
- Kilka tygodni temu spotkałem się z seniorami z naszej gminy, aby porozmawiać o działaniach związanych z zadaniami skierowanymi do grupy 60 +, co jest elementem mojego programu wyborczego. Jednym z pomysłów było przystąpienie do Ogólnopolskiej Karty Seniora. Umowa została podpisana. Zachęcam, aby odbierać karty i korzystać z wielu zniżek. Zrobimy wszystko, aby stale zwiększała się liczba partnerów z gminy Pszczyna. Jako pierwsi projekt wsparli Pszczyńskie Centrum Kultury oraz Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu - mówi burmistrz Dariusz Skrobol.
powrót

Więcej znajdziesz w Głosie Pszczyńskim

Aktualny numer

Numer 16 (15 listopada 2019r.)

Archiwum numerów

  • Numer 15, 25 października 2019r.
  • Numer 14, 11 października 2019r.
  • Numer 13, 20 września 2019r.
  • Numer 12, 29 sierpnia 2019r.
  • Numer 11, 31 lipca 2019r.
  • Numer 10, 11 lipca 2019r.
więcej