Wolontariusze roku otrzymali statuetki

W Pszczyńskim Centrum Kultury rozdano nagrody „Wolontariusza Roku”. Otrzymały je osoby, które poświęcając swój prywatny czas, bezinteresownie pomagają innym. Po raz pierwszy wręczono specjalne wyróżnienie - „Super Wolontariusza”.

W przeddzień Międzynarodowego Dnia Wolontariusza nagrodzono 26 osób, które są dla innych „częścią nieba”. - Tę część nieba niosą innym, tym, którzy potrzebują, którzy tego bardzo oczekują. Serdecznie dziękuję za Państwa zaangażowanie, za te piękne postawy. Bo życie nie tylko po to jest, by brać - mówiła Barbara Bandoła, starosta powiatu pszczyńskiego, która wspólnie z Barbarą Sopot-Zembok, zastępcą burmistrza Pszczyny oraz Marceliną Leki, pomysłodawczynią gali oraz radną Rady Miejskiej w Pszczynie wręczyła laureatom statuetki.
- Ósmy raz spotykamy się w Pszczyńskim Centrum Kultury, aby uhonorować tych, którzy nie szczędząc sił, z całego serca, dobroci pracują na rzecz innych. Serdecznie im wszystkim dziękujemy. Dziękujemy również Pani Marcelinie Leki za to, że wymyśliła coś takiego, aby na początku grudnia spotykać się i dziękować wszystkim Państwu - mówiła Barbara Sopot-Zembok.  
W tym roku po raz pierwszy przyznano specjalne wyróżnienie - „Super Wolontariusza”. Otrzymał je Andrzej Pokładnik, mieszkaniec Studzionki.
powrót

Więcej znajdziesz w Głosie Pszczyńskim

Aktualny numer

Numer 18 (19 grudnia 2018r.)

Archiwum numerów

  • Numer 17, 6 grudnia 2018r.
  • Numer 16, 22 listopada 2018r.
  • Numer 15, 29 października 2018r.
  • Numer 14, 11 października 2018r.
  • Numer 13, 28 września 2018r.
  • Numer 12, 13 września 2018r.
więcej