Gala operowo-operetkowa

Wyjątkowa gala operowo-operetkowa w wykonaniu znakomitych głosów europejskich znanej i lubianej Międzynarodowej Grupy Operowej Sonori Ensemble. W romantycznej scenerii Sali Lustrzanej pszczyńskiego zamku zabrzmią słynne czardasze, walce, toasty, miłosne arie i duety, sceny operowe i operetkowe, a także standardy jazzowe i popularne piosenki oprawione barwnym komentarzem. To niepowtarzalna podróż muzyczna, pełna emocji i wzruszeń.

W trakcie spektaklu zabrzmią najsłynniejsze sceny z oper „Traviata“, „Lakme“, „Carmen“, „Kopciuszek”, „Cyrulik sewilski”, „Napój miłosny”, „Opowieści Hoffmanna“, „Nabucco”, „Czarodziejski flet”, „Halka”, „Straszny dwór”, „Cosi fan tutte”, „Don Giovanni” i wiele innych. Powróci czar dawnego Wiednia ukryty w najpiękniejszych scenach operetkowych. Nie zabraknie także wirtuozowskich popisów pianistycznych oraz barwnego słowa wiążącego, które dodadzą całemu spektaklowi lekkości i uroku.
Nadzwyczajny koncert galowy w towarzystwie artystów operowych z Pragi, Berlina i Wrocławia to niezapomniany i wykwintny wieczór muzyczny!
Koncert odbędzie się w niedzielę, 15 października w Sali Lustrzanej Muzeum Zamkowego w Pszczynie. Bilety w cenie 80 zł można kupić w Biurze Informacji Turystycznej (Brama Wybrańców).
powrót

Więcej znajdziesz w Głosie Pszczyńskim

Aktualny numer

Numer 17 (30 listopada 2017r.)

Archiwum numerów

  • Numer 16, 17 listopada 2017r.
  • Numer 15, 25 października 2017r.
  • Numer 14, 16 października 2017r.
  • Numer 13, 21 września 2017r.
  • Numer 12, 31 sierpnia 2017r.
  • Numer 11, 10 sierpnia 2017r.
więcej